Recenzia na pánske spodky
Pánske spodky podľa skúseností ostatných.
Najobľúbenejší výrobcovia
Pánske spodky podľa najobľúbenejších výrobcov.
Som spokojný
sadli ako uliate
Vrecko ktore ma sice zips, je derave od vyroby, kvoli zlemu zastrihnutiu/zasitiu latky. Bohuzial si to odniesol moj novy smartfon, padom na asfalt hned pri prvom pouziti, to som este nestihol ani sportovat. Ak nahodou nieco od nich kupite, odporucam poriadne skontrolovat..
Legíny sú veľmi príjemné na nosenie. Behá sa v nich fantasticky. Neťahajú, neškriabu. Celkový dojem nad moje očakávania. Určite budem kupovať znova tento model. Odporúčam, kto hľadá spodnú časť na behanie.
Tovar bol v akcii, za tú cenu nie je o čom.
Veľmi tenká bavlna.
žiadne
Vysoko kvalitne a najlepšie pre deti z toho čo ponúkate
treba si vybrať väčšie konvencne čísla, inak v poriadku.
Zobrazujem 1 - 20 zo 445 recenzií [ 1 ] 2 3 4 5...23 Ďalšie »